Ale niektoré z týchto aktivít, ak ich budeme brať vážne, sa môžu zmeniť na tok príjmov. V závislosti od toho, ako presmerujete svoje talenty a záujmy, môžete získať niečo od bezplatnej práce až po extra výdavky na plnohodnotné podnikanie alebo platformu pre marketing vlastných alebo iných produktov.

počítač
 
Dizajn vás baví ? Využite to.
          Rovnako ako písanie, ilustrácia a dizajn sú zručnosti, ktoré môžete ponúknuť, ako slobodný človek. Je veľa online spoločnosti, kde mnoho nových umelcov s rôznymi štýlmi ilustrácií nájde klientov, ktorí potrebujú svoje zručnosti, či už ide o marketingové projekty alebo vlastné portréty.
Ale ak chcete udržať si kontrolu, môžete si dať vlastné umenie na veci, ako vašu reklamu od tričiek po plagáty až po plátna a predať ich. Je dôležité pochopiť, že ak chcete zmeniť svoje hobby na produkt, musíte sa postarať o konkrétny trh alebo vybudovať jedinečnú značku. Musíte len vytvoriť šablóny svojich produktov na zoznam online. Akonáhle budete robiť predaj a vedieť, aké návrhy a kreatívne získať najviac dopytu, môžete zvážiť investovanie do vlastného inventára.

klávesnice
 
Zábava a fantázia je pre vás hračka?
          Prečo by ste nemali mať zmysel pre humor a používať ho na budovanie publika na internete?
Pravdepodobne si môžete spomenúť niekoľko účtov Instagram, Facebook, YouTube alebo Twitter, ktoré zhromažďujú veľké publikum jednoducho vykresľovaním videí alebo humoru, ktorú nikto iný neponúka. Akonáhle budete mať publikum a veľa odberateľov, môžete sa spojiť s značkami, aby ste sponzorované príspevky alebo premenili svoje najlepšie bežné vtipy na tričká a iné produkty.

vaření
 
Varenie je vaše obľúbené hobby?
          Jedlo sa stalo umeleckou formou. Je to koníček, ktorý môžete zdieľať so svetom rôznymi spôsobmi, od spustenia blogu, kanála YouTube alebo účtu Instagram určeného pre recepty, až po podnikaní tým, že vytvoríte vlastné jedlo alebo knihu, ale aj dokonca online aplikáciu.
Podľa spoločnosti Google až 60% ľudí vo veku 25 až 34 rokov vezme svoje mobilné zariadenia do kuchyne a využíva prostriedky na internete na hľadanie a uplatňovanie nových receptov.