žena leží

Pri hľadaní bielizne, v ktorej chcete vyzerať neodolateľne, no zároveň si chcete zachovať komfort je rozhodujúci najmä materiál. Čipkované nohavičky dámske pôsobia neodolateľne a pri vhodnom strihu budú aj pohodlné na nosenie. Navyše pri takomto pohľade urobíte svojmu priateľovi zaručene radosť. Nohavičky s čipkou odhaľujú zvodnosť a pôsobia luxusnejším dojmom v porovnaní s klasickou spodnou bielizňou. Nie každý má však odvahu na nohavičky dámske s čipkovým doplnením.

Obľúbenou klasikou sú nohavičky

Veľa žien najradšej nosí práve nohavičky, pretože zakryjú všetky potrebné časti, no napriek tomu vyzerajú neodolateľne a žensky. Nohavičky dámske, či už klasické alebo s nejakým doplnením čipky sú často ušité z elastických materiálov. Elastické materiály sa postarajú o to, aby boli nohavičky vhodné pre rôzne typy postáv a dobre padli. Vďaka tomu sa budete tiež cítiť príťažlivo a nebudete sa musieť báť toho, ako asi vyzerá vaše spodné prádlo pod oblečením.
druhy kalhotek

Strih, ktorý vám sadne

Strihy sú tiež rôzne. Klasické nohavičky, bedrové nohavičky, francúzsky strih nohavičiek, tangá alebo napríklad sťahovacie nohavičky. Záleží to od vašich preferencií a vkusu, čo je pre vás komfortné a v čom sa zároveň cítite stále príťažlivo. Pri vhodnom strihu nezabudnite tiež na farebné prevedenie, ideálne sú nohavičky v neutrálnych farbách, ktoré nebudú presvitať ani pod ľahšími letnými šatami alebo bielymi nohavicami.

Nemusíte sa vyhýbať ani motívom

Ak patríte k veselým a usmievavým ženám, ktoré majú zmysel pre humor, tak si môžete vybrať nohavičky s vtipnou potlačou. Preferujete spodnú bielizeň s potlačou kvetín, zvierat alebo máte rady výrazne kombinácie farieb? Nohavičky s vtipnou potlačou o vás dokážu tiež veľa prezradiť, záleží na tom, aký zvolíte motív alebo farebné ladenie. Veľmi populárne sú najmä nohavičky s vtipnou potlačou ovocia alebo zeleniny, ktoré svojou animovanou podobou pripomína nejaké milé postavičky. Na druhú stranu však môžete naraziť na spodné prádlo, ktoré má nejaké vtipné nápisy alebo je s tematikou nejakého filmu či obľúbeného seriálu.