Oceňujete pohodlie, funkčnosť, ale aj zaujímavý a jedinečný štýl? Drevené cateringové stoličky sú riešením vytvoreným práve pre vás. Prečo? Pretože ide o celý rad výhod obsiahnutých v jednom výrobku. Ak často organizujete večierky alebo hľadáte riešenie pre svoju domácnosť, stoličky pre catering sa vám budú hodiť. Pozrite si ich výhody a dôvody, prečo sa ich oplatí mať.

Aké sú vlastnosti drevených stoličiek na stravovanie?

Drevo je ušľachtilý a univerzálny materiál, ktorý vyzerá dobre prakticky v každom možnom usporiadaní. Drevený nábytok sa hodí k súčasnému boho alebo rustikálnemu štýlu. Ak organizujete podujatie v takomto prostredí, drevené stoličky na catering sa určite budú hodiť. V súčasnosti sú vizuálne efekty mimoriadne dôležité, keďže väčšina osláv sa zaznamenáva na sociálnych sieťach. Každý, komu záleží na pozitívnych recenziách a komentároch, by preto mal zabezpečiť, aby boli jednotlivé prvky jeho podujatia konzistentné. Okrem zrejmých estetických vlastností získate aj záruku vysokej kvality. Nábytok je robustný a vyrobený s dôrazom na detail. Vďaka tomu sa používajú veľmi pohodlne. Bonusom je aj možnosť drevených stoličiek s možnosťou skladania. Je to riešenie pre tých, ktorí nábytok neplánujú používať denne a nemajú veľa úložného priestoru.

stůl

Ako sa starať o drevené gastronomické stoličky?

Drevený gastronomický nábytok nesporne zaujme svojím vzhľadom a sám o sebe je ozdobou našich recepcií. Ak sa chceme dlho tešiť z bezchybného stavu našich stoličiek, mali by sme sa o ne riadne starať. V prvom rade nezabudnite nábytok po skončení akcie riadne zabezpečiť a uskladniť. Oplatí sa tiež postarať sa o impregnáciu stoličiek – tá zabezpečí ich dokonalý lesk a žiarivosť.

Kam sa hodia drevené stoličky na stolovanie?

Drevené cateringové stoličky sú ideálne na rustikálne podujatie pod holým nebom. Drevo je mimoriadne prirodzené, a preto sa tak dobre hodí k idylickému, romantickému boho štýlu. Môžete ich však úspešne používať aj vo svojej domácnosti. Hodia sa do moderných aj tradičnejších interiérov, pretože drevo je klasikou tohto žánru a nájdete ho prakticky kdekoľvek. Drevené cateringové stoličky sú ideálne aj pre svadobné sály alebo konferenčné miestnosti, ktorým dodajú úplne jedinečný charakter. S drevenými stoličkami môžete úplne zmeniť vzhľad haly, dodať jej teplo a útulnosť, ako aj nenútenú eleganciu. Oplatí sa vybrať si aj skladacie verzie, ktoré sú mimoriadne praktické a ešte viac uľahčia prepravu a skladovanie tohto typu stoličky. Čoskoro si uvedomíte, že takýto zdanlivo bezvýznamný prvok má obrovský vplyv na pohodlie vašich hostí. Pozrite si ponuku ešte dnes a vyberte si jedinečnú stoličku, ktorá zmení charakter každej párty.