Pre mnohých podnikateľov je spoľahlivé úžitkové vozidlo jedným zo základných elementov, ktoré potrebujú k napĺňaniu svojho podnikateľského zámeru. Široký výber na trhu s úžitkovými vozidlami je síce na prvý pohľad zaujímavý, no rozhodovanie pre správny automobil je dosť náročné. Každý si vyberá podľa svojich požiadaviek, no nie vždy rozhoduje iba prepravná kapacita nového vozidla. Často sú dôležitými faktormi aj celkový vzhľad vozidla a pohodlnosť jazdy. A tieto požiadavky dokáže dokonale naplniť fantasticky pôsobiaci nový Fiat Scudo.

fiat scudo

Nový Fiat Scudo predstavuje kompaktné úžitkové vozidlo, ktoré je veľmi obľúbené v segmente multifunkčných dodávok. Záujemcovia majú na výber štyri verzie naftových motorov, kde 2-litrová verzia ponúka kvalitnú novú 8-stupňovú prevodovku. No konštruktéri vo Fiate nezabudli ani na vyznávačov nových moderných elektromotorov. Títo majú na výber dve možnosti batérie, a to 50 kWh alebo 75 kWh. Takže kúpu nového elektromobilu môžu noví majitelia prispôsobiť svojim podnikateľským potrebám.

Už pri prvom stretnutí s novým Scudom si ho mnohí zamilujú už na základe jeho moderného športového vzhľadu. Scudo pôsobí veľmi sviežo a ľahko, no aj napriek tomu dokáže prepraviť dostatočné množstvo tovaru. Jeho prepravná kapacita 6,6 m3 je dostatočná, pričom jeho užitočná hmotnosť je až 1400 kg. Sviežo a štýlovo pôsobí Scudo aj vďaka malej výške 190 cm, ktorá však vôbec neuberá z potrebného prepravného objemu vozidla.

scudo fiat

Tí, ktorí sú nadšení z Fiata Scudo pri pohľade na jeho vonkajšie línie budú mať podobné pocity aj pri prvej jazde v tomto úžitkovom vozidle značky Fiat. Len málo úžitkových vozidiel totiž dokáže ponúknuť pocity ako pri jazde v osobnom vozidle. A presne takto sa budete cítiť v tomto vozidle z radu Fiat professional. No nielen komfort z jazdy a maximálne pohodlie sú veľkými bonusmi oproti konkurencii. Množstvo prvkov pasívnej a aktívnej bezpečnosti robia z nového Scuda moderné vozidlo, ktoré vyčnieva z rozsiahleho radu úžitkových vozidiel. No žiadne popisy tohto vozidla vás nepresvedčia o výnimočnosti viac ako skúšobná jazda v autorizovaných predajniach značky Fiat.