S finančnými produktami prichádzame do styku každý deň. Existuje len skutočne málo ľudí, ktorí momentálne nevlastnia alebo nepoužívajú nejaký produkt finančného trhu. Finančný trh nám ponúka nekonečné množstvo riešení, ktoré nám uľahčujú život. Či už sa jedná o hypotekárne úvery, poistenie majetku či osôb, vedenie bankových účtov alebo sporiacich účtov. So spoločnosťou Winners Group sa aj vám podarí získať kvalitné finančné produkty, ktoré pre vás budú pracovať a uľahčia vám tak život.

peněženka

Prečo sa finančné produkty využívajú vo veľkom?

Človek nikdy nevie, čo budúcnosť prinesie. Mladí ľudia si tiež musia zabezpečiť svoje vlastné bývanie, na ktoré má peniaze skutočne málokto. Životné situácie nás často krát prinútia, aby sme nejaký finančný produkt použili. Medzi najpoužívanejšie určite patria hypotekárne úvery, poistenie a bankové účty. Finančný trh v súčasnosti ponúka riešenia, s ktorými sa náš život stane oveľa ľahším. Je však dôležité nielen vedieť, aký finančný produkt človek potrebuje, ale získať aj ten, ktorého nastavenie a podmienky poskytnutia budú človeku maximálne vyhovovať. Niektoré finančné produkty patria do skupiny krátkodobých, iné zase používame takmer celý život. Medzi základné dlhodobé finančné produkty, v prípade ktorých spoločnosť Winners Group poskytuje finančné poradenstvo a sprostredkovanie patria hypotekárne úvery a leasing. Rovnako tiež do tejto skupiny možno zaradiť aj poistenie, avšak záleží na tom, či ho bežný človek bude používať krátkodobo alebo dlhodobo. Okrem toho tiež spoločnosť Winners Group poskytuje aj poradenstvo v oblasti realít. Ak teda máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, s touto činnosťou vám táto spoločnosť ochotne pomôže. Finančné produkty sú obľúbené z toho dôvodu, že pomáhajú človeku prekonať časový nesúlad medzi tým, čo momentálne potrebuje a medzi tým, čo v skutočnosti má. To platí obzvlášť v prípade hypotekárnych úverov. Poistenie zase človeka zabezpečuje voči nepriaznivým situáciám, ktoré môžu, ale nemusia v budúcnosti nastať. Leasing slúži na to, aby človek získal hmotný majetok – napríklad automobil aj vtedy, ak naň nemá dostatok finančných prostriedkov. Jeho výsledkom je v mnohých prípadoch práve konečné odkúpenie tohto majetku, ktorý sa neskôr stane osobným majetkom toho, kto si ho prvotne prenajímal. Spoločnosť Winners Group vám v prípade finančných produktov nielen ochotne poradí, ale dokáže vám ich sprostredkovať za oveľa výhodnejších podmienok.

kalkulace

Zaujíma vás problematika finančného trhu a toho, čo ponúka?

Potrebujete získať hypotekárny úver, dať sa poistiť či máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľností? Nechcete však nič nechať na náhodu a zo svojho rozhodnutia vyťažiť maximum? Navštívte stránku www.gfinance.sk, kde nájdete kontakty na tých, ktorí vám pri výbere finančných produktov ochotne poradia.