Svadobný deň býva pre každého obrovským krokom v živote. Vo väčšine prípadov máte svadbu iba jedenkrát v živote a práve preto by mal byť tento deň pre vás najkrajším a nezabudnuteľným zážitkom. Veď predsa, kto by nechcel prežiť deň, kedy sa zídu všetci vaši blízki a rodina aby oslávili vašu lásku čo najlepšie?

bride-g0c878e376_1920

Svadobné prípravy sú však omnoho stresujúcejšie ako by si človek na prvý pohľad mohol myslieť. Nielenže strávime nad prípravou svadby celé večery, kedy hľadáme čo najoriginálnejšie nápady na internete ale aj samotná organizácia vie budúcich mladomanželov poriadne potrápiť. Dnes vám však chceme predstaviť jednu časť výzdoby či dekorácie vašej hostiny, ktorá rozhodne vyčarí úsmev na nejednej tvári.

Hovoríme o špeciálnych etiketách na víno či iný alkohol, ktorý sa bude popíjať na vašej svadbe. Tieto etikety sú krásnym jednoduchým doplnkom, ktorý zaručí dokonalosť vašej svadby. Nielen vám, ale aj hosťom sa bude lepšie piť z vína, kde bude takáto pekná etiketa. Okrem toho vám fľaša ostane a vy máte pamiatku na celý život.

couple-g2bbc67a47_1920

Obľúbená je najmä etiketa v tvare oválu Graphisoul, na ktorú sa napíše vaše meno a meno vašej lásky, dátum svadby a poprípade aj krátky citát alebo nadpis „Na zdravie mladomanželom!“. Cena týchto etikiet sa pohybuje približne od 0,30€ do 0,40€ za jeden kus, pričom minimálny počet objednaných kusov je vždy 20. Na výber máte z viacerých dizajnov etikiet, pričom najobľúbenejšie sú jednoduché kvetinové dizajny, ktoré nerušia pokojnú atmosféru. Môžete si zakúpiť etikety v rovnakých dizajnoch ako máte aj ostatnú výzdobu, aby sa vám nebilo viacero farieb či vzorov.

Využite aj vy túto krásnu možnosť a zdokonaľte vašu svadbu ešte viac! Veď predsa, takúto spomienku na váš deň D nemožno ľutovať, naopak, budete radi, že ste si ju kúpili a doteraz vám zdobí obývačku či spálňu.