Pekné a pestované nechty, by mali byť samozrejmosťou každej ženy. Aj keď si veľakrát myslíme, že je to len detail a nikto sa na ne nepozerá nie je to vôbec tak. Dokonca aj muži si ženské nechty všímajú viac ako si myslíme. Samozrejme nie každá žena ma pekné, dlhé nechty od prírody, alebo čas na pravidelnú starostlivosť. Predsa len klasické laky niekedy nevydržia bez poškodenia ani hodinu a to nekonečne schnutie, čo vie pekne nahnevať a už po pár dňoch odlupujúci sa lak pôsobí nie veľmi pekne. Veľa žien pre dokonalú manikúru využíva nechtové štúdio, ale aj to nie je vždy garancia 100 % spokojnosti.

pestované nechty

Ak si chcete vytvoriť nechty, ktoré budú spĺňať vašu dokonalú predstavu navštívte eshop d-nails.sk, kde nájdete široký sortiment nechtových doplnkov. Nájdete sú široký sortiment UV gélov a LED gélov. Ak nemáte https://www.zive.cz/poradna/t-mobile-m-platba-je-nam-lito-ale-nemate-pristup-k-teto-sluzbe/sc-20-cq-550258/default.aspx%3Fconsultanswers%3D1 prirodzene dlhé nechty a chcete si ich vymodelovať podľa predstav UV gél vám nesmie chýbať v zbierke. Výhodou gélových nechtov je ich pružnosť a pevnosť a teda sa vám nebudú lámať pri každej príležitosti. S kvalitnými UV gélmi sa nemusíte báť, ani neprirodzene vyzerajúcich nechtov. Takto stále pekné upravené nechty ocenia hlavne dámy pracujúce s ľudmi.

laky na nechty

Ak s gélovými nechtami iba začínate siahnite po jednofázových UV gélov, ktoré sú najľahšie a aj najrýchlejšie na prácu. Obsahujú v sebe zároveň modelovací, vrchný a podkladový gél. Na stránke nájdete široký sortiment jednofázových UV/LED gélov od prvotriednych výrobcov z celého sveta. Okrem UV gélov nájdete na stránke všetko pre dokonalú gélovú manikúru. Od dôležitých doplnkov ako sú pilníky, štetce, lepidlá ako aj široký sortiment rôznych zdobení. Môžete si tak vykúzliť manikúru od výmyslu sveta s ktorou dozaista budete pútať pozornosť. Môžete mať manikúru s obľúbenými kamienkami, glitrami, 3D zdobeniami či farebnými nitkami fantázií sa medze nekladú.