Na Slovensku asi nie je tantrická masáž rozšírená tak ako klasická, ale postupom času sa dostáva do povedomia a ľudia ju začínajú vnímať ako bežný spôsob relaxu. V mnohých väčších mestách si ju môžete užiť diskrétne, dievčatá, ktoré tam pracujú, sú profesionálky a na vysokej úrovni. Vzrušenie, relax a uvoľnenie hľadáme z času na čas všetci, to si priznajme, ale málokto má odvahu si ho aj dopriať. To je možné, ak sa rozhodnete využiť ponuku masážnych salónov a vyskúšate, čo ich šikovné dievčatá dokážu. Uvoľniť, zresetovať myseľ a prebudiť telo so všetkými jeho zmyslami, to s vami dokážu v salónoch šikovné dievčatá-masérky napríklad v štúdiu TantraDiamond. Ich celú ponuku nájdete na internetových stránkach, uverejňujú tam všetky programy s originálnymi prvkami tantra masáže, ktoré môžete zažiť na vlastnej koži.

žena, erotika

V salóne sa vám budú venovať Tantra Ladies, ktoré vás obklopia luxusom a pozornosťou, doprajú vám všetky príjemné pocity, ktoré vo vás vyvolá komfort a jedinečná sila tantrickej masáže, vybrať si môžete z mnohých druhov, napríklad dve tantra masérky http://www.tantradiamond.sk/maserky/ naraz v programe double body masáž alebo klasickú, special, magic, couple masáž, no ak máte záujem o niečo vzrušujúcejšie, je tu možnosť vyskúšať masáž lingamu, teda intímnych partií tela.

žena na posteli

Tantra ladies sú tu pre každého, kto zatúži pocítiť ich jemné, ale o to vzrušujúcejšie dotyky rúk, pŕs, úst alebo aj celého tela, či dokonca dve masérky na svojom tele naraz, čo môže byť vzrušujúcejšie ako prežiť rozkoš až k vyvrcholeniu v spoločnosti krásnych dievčat alebo mužov. Jediné, čo neposkytujú, sú sexuálne služby. Ak však túžite po skvelej relaxácii masážou, ste na správnej adrese, Tantra Ladies sú presne to, čo potrebujete. Spoľahnite sa na nich a budete viac ako spokojní. Sú to krásne dievčatá, tmavovlásky či blondínky, mladé alebo zrelšie ženy, výber je široký a je len na zákazníkovi, komu sa zverí do rúk. Nech sa už rozhodnete pre ktorúkoľvek z nich, nebudete ľutovať.