Určite existujú veci, o akých vieme len z počutia a považujeme ich za atraktívne, no ešte sme ich z rôznych dôvodov nestihli skúsiť na vlastnej koži. Možno obavy, možno nepriame informácie, pochybnosti a fakt, že v skutočnosti nevieme, čo nás pri daných službách čaká. http://www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-V-T-13088/ A toto vie byť špecifické pre tantrickú masáž.

Z pohľadu ľudí, čo o nej len niečo počuli, si pravdepodobne predstavíme spojene klasickej masáže s umením a náukou tantry, to všetko v akomsi „erotickom rituáli“.

žena, akrobatka

Takisto možno viete, že princípom je tu nahota a dotyky v častiach nášho tela, ktoré pre klasický typ masáže nie sú špecifické. Senzuálne dotyky sa tu venujú aj hlavným erotogénnym bodom z dôvodu, že pracujú so sexuálnou energiou. Páry, ktoré sú s týmito princípmi oboznámení, ju praktizujú vo svojom súkromí. Môžu ju používať ako predohru, no takisto ako dlho trvajúci sexuálny pôžitok. V neposlednom rade však ide o služby, ktoré môžete zažiť v originálnych masážnych salónoch ako tantra bratislava Bratislava Tantra.

  • Ponuka je v takomto prípade širšia a okrem „klasiky“ zahŕňa niekoľko ďalších zaujímavých praktík. Rovnako aj možnosť vybrať si dobu trvania, počas ktorej sa o vás bude starať sympatická masérka z dostupného personálu.

žena na posteli, erotika

Nežné zaobchádzanie so sexuálnou energiou má svoje opodstatnenie. Práve týmto spôsobom sa totiž dajú funkčným spôsobom odstrániť rôzne duševné a telesné bloky. Sexualita má svoj jedinečný význam u každého z nás a nemusí slúžiť len k plodeniu potomstva.

  • Jemná práca s ňou nás dokáže nabiť novými životnými silami a zároveň priniesť potrebné uvoľnenie, ideálne napríklad po prekonaní ťažšieho obdobia alebo po náročných dňoch v práci.

Je to zároveň veľmi príjemný relax a šanca obohatiť svoje vnímanie o nové pôžitky. Základom sú senzuálne dotyky druhej osoby, ktorá je v tomto prípade darcom životnej energie a my jej prijímateľom.