Používate aj vy populárne párty stany? Viete aké benefity vám môže priniesť tzv. nožnicový párty stan? Radi vám teraz zhrnieme pár efektívnych výhod. Nožnicový párty stan využíva, čo sa konštrukcie týka, princíp tzv. nožníc, vďaka ktorému následne umožňuje rýchle a pomerne jednoduché skladanie.

párty stan 1

Nožnicové party stany sú navyše aj prenosné a ľahké, takže sa s nimi veľmi dobre a jednoducho manipuluje, či už idete na akciu firmy, podujatie alebo ho chcete postaviť vo vlastnej záhrade. Výhodou číslo jeden je teda práve jeho jednoduchá montáž a ľahká manipulácia, čo je skvelým benefitom oproti iným druhom a typom skladacích stanov. Na postavenie stanu tak nepotrebujete volať špecialistov, zvládnete to aj sami svojpomocne, a to pomerne rýchlo. Podobne je to aj pri demontáži stanu.

Párty stan musí byť bezpečný

Jednou z dôležitých vlastností a požiadaviek na kvalitný party stan je aj to, že musí byť dostatočne odolný a nanajvýš bezpečný. Konštrukcia nožnicových párty stanov nie je len ľahká, a tým aj pohodlná na prenášanie, skladanie a inú manipuláciu, je navyše aj dosť bezpečná, aby vydržala poryvy počasia. Pripraviť sa na akciu či podujatie, býva veľmi náročné a podnikatelia alebo športovci majú plné ruky práce s rôznymi úlohami. Preto mať pohodlný, kvalitný a navyše aj dostatočne bezpečný párty stan je obrovskou výhodou každého tímu na cestách.

stan na párty 1

Vlastná potlač? Aj to sa dá

Na výstavách, jarmokoch, športových podujatiach alebo iných podobných akciách je často veľkou výhodou mať svoj stan potlačený logom a identitou firmy, klubu či tímu. Pokiaľ sa chcete odlíšiť a podporiť prezentáciu vlastnej značky, nechajte si prenosný párty stan potlačiť na mieru. Je to spôsob, ako podporiť promotion a marketing. Z nožnicových párty stanov si môžete dokonca vyberať. Existujú rôzne veľkosti, modely, dizajny alebo dokonca aj farebné prevedenia. Každý tak rozhodne nájde, čo potrebuje.