Dentálna hygiena predstavuje nielen bežnú rutinu, ale aj súčasť nášho zdravia a to už je dôvodom k tomu, aby sme jej venovali patričnú pozornosť. Možno ste už vyskúšali rôzne spôsoby čistenia zubov a viaceré zubné kefky, a tak máte aj značné skúsenosti, ak ste však ešte nevyskúšali kvalitnú sonickú zubnú kefku, časť skúseností vám zrejme ešte chýba. Ak totiž raz používate sonické zubné kefky, nebudete zrejme už chcieť iné. Nejde totiž len o obyčajnú elektrickú rotačnú zubnú kefku, ktorá je niekedy náročná na ďasná, v prípade sonickej zubnej kefky, ktorá funguje na vysokofrekvenčnom kmitaní, sú práve ďasná, ako v bavlnke. A to aj tie citlivejšie. Kmitanie je na zuby aj ďasná veľmí príjemné a zvyčajne si môžete vybrať z viacerých funkcií a programov. Sonická zubná kefka vyčisti zuby veľmi kvalitne, a to aj vrátane jemného povlaku. Pocit na zuboch a v ústnej dutine je po nej naozaj jedinečný.

zubní kartáček

Rôzne druhy a typy

Sonická zubná kefka je jemná k ďasnám, čo prináša potešenie a radosť, pričom si môžete kúpiť kvalitné značky, ktoré kefky dodávajú nielen s rôznymi funkciami, ale aj s náhradnými hlavicami.Pri značke FairyWill sú niektoré balíčky zásobené až na dva roky.Hlavicu je vhodné vymeniť keď je opotrebovaná alebo napríklad po chorobe. Známa Philips sonicare zase čistí až desaťkrát viac plaku ako manuálna zubná kefka.Zabudované senzory tlaku čistenie ešte viacej vycibria a rôzne funkcie umožnia vybrať si ten správny režim práve pre vaše zuby.

kartáček

Mimoriadne jemné vlákna

Sonické kefky Curaprox predstavujú voľbu nielen pre lojálnych zákazníkov.Táto značka používa špeciálne vlákna, ktoré sa vyznačujú jemnosťou a šetrnosťou. Na sonické kefky nemusíte príliš tlačiť, čistia doslova sami a dostanú sa aj na menej prístupné miesta. Keď niektorú vyskúšate, iste nám dáte za pravdu, že sa efekt nedá porovnať s klasickou zubnou kefkou. Všetky spomínané značky nájdete na zdravmed.sk.