Poznáte to, dôvodov k tomu, aby sme strávili čas v exteriéri, resp. vo vonkajšom prostredí sa nájde niekoľko a hlavne za predpokladu, ak je letná sezóna a dni plné priaznivých teplôt. Takýto pobyt by však bol po dlhšom čase sám o sebe nekomfortný, ak by sme nedisponovali nejakým praktickým prístreškom, čiže stanom. A ideálne moderným, ktorý predstavuje jednoduchú manipuláciu a predovšetkým univerzálne využitie. Z tohto hľadiska mnohých záujemcov príjemne potešia/ poteší noznicove stany noznicovy stan.

prodejní stánek

K ich oceniteľným vlastnostiam sa radí najmä ich všestranné využitie, kedy nemusí ísť len o prístrešok (napr. pre auto), ale z takéhoto stanu získate tiež spoľahlivý predajny stanok, pričom využiť sa môže tiež vo forme funkčného záhradného altánku.
Ale samozrejme nie každá záhrada má priestor na veľký zahradny altanok. V takom prípade však určite uvítate mobilný zahradny stan, čo predstavuje šikovnú alternatívu spoločne so svojou nepremokavou strešnou plachtou, ktorú využijete nielen ako ochranu pred dažďom, ale tiež pred silnými lúčmi slnka v tých najvyšších teplotách. Ide o ideálnu voľbu, ak hľadáte príležitosť k príjemnému posedeniu so svojou rodinou alebo známymi na vašej záhrade.
A v tomto smere zasa niekoho možno najlepšie poteší zahradny pavilon vhodný do každej situácie a to aj v prípade, kedy máte naplánované oddychované posedenie s blízkymi či kamarátmi a v ceste vám stojí zlé počasie. Takéto záhradné pavilóny s rozmermi na základe vášho výberu si s týmto nepriaznivým faktorom hravo poradia.

zahradní stan

So stanmi sa ale viaže aj ich funkčné využitie, nemusia slúžiť primárne len na relax. Na rôznych akciách napríklad vidíte promo stanky, ktoré majú svojim výzorom tendenciu pripútať oči čo najväčšieho počtu potenciálnych záujemcov. A samozrejme tiež uchrániť vás pred zlým počasím či pred pražením slnka.

  • Výber všetkých stanov a dostupných alternatív je možné prispôsobiť konkrétnejším požiadavkám napr. z hľadiska rozmerov (2×2 m až 6×3 m), no tiež konštrukcií a použitého materiálu (oceľ alebo hliník).