Slnečné a horúce letné dni sa nezadržateľne blížia a s nimi aj čas kúpalísk, letných dovoleniek a cestovania. Pri našich cestách sú častokrát neodmysliteľným kusom oblečenia práve plavky. Každoročné módne kolekcie určujú trendy aj v oblasti plážového oblečenia. Nie je sa čomu čudovať, ide predsa o naozaj krásny kúsok, ktorý vyzdvihne našu postavu a dodá jej na mladosti a kráse. Aj keď sa mnohé dámy snažia pred letom ešte rýchlo schudnúť nejaké to kilo, aby ich postava v plavkách vyzerala čo najlepšie, módni návrhári myslia každoročne aj na ženy s plnšími tvarmi. Dámske plavky totiž nájdete pre akýkoľvek typ postavy. Stačí si už len vybrať to, čo vám najviac sedí.
žena v plavkách

Netradičnými strihmi dámskych plaviek rozhodne ohúrite!


Tvrdíte, že netradičné tvary nie sú nič pre vás? To ste ešte nevideli to, čo ponúkajú obchody túto sezónu. Takýto typ dámskych plaviek nie sú iba pre dokonalé postavy, ako by ste si mohli myslieť. Dokážu totiž veľmi rafinovane zakryť to, čo nechcete aby bolo vidieť, a naopak, vyzdvihnúť vaše prednosti. Netradičné strihy dámskych plaviek radi nosia aj rôzne filmové celebrity či modelky. Práve nimi sa môžete túto sezónu inšpirovať pri plážových outfitoch. Jednofarebnými plavkami určite nič nepokazíte, no ak ste odvážnejšia, siahnite radšej po niečo výraznejšom. Zvieracie vzory, výrazné farby, veľké kvety či iné ornamenty – to všetko je túto sezónu v móde. Dámske plavky v netradičných strihoch môžeme rozdeliť na celé plavky a dvojdielne. Celé plavky zažívajú svoj veľký boom a už dávno neplatí, že sa hodia iba pre ženy s kyprejšími tvarmi.
blondýna v růžových plavkách

Retro dámske plavky sú znova v kurze


Určite ste si všimli, že v oblasti módnych trendov sa opäť objavuje to, čo bolo moderné pred viac ako 20 rokmi. Podobne je to aj s dámskymi plavkami. Retro plavky môžete nájsť v kolekciách viacerých módnych značiek. Retro plavky sa vyznačujú najmä vyvýšeným pásom a retro vzormi. Vyvýšený pás ocenia hlavne dámy s trochu väčším bruškom. Takéto plavky ho dokážu efektívne stiahnuť, a tak je vaša postava súmerná a vy sa už viac nemusíte zahaľovať. Čo sa týka vzorov, ideálnou retro potlačou sú bodky. Väčšie či menšie, na tom nezáleží.

Vyberte si ideálne dámske plavky na nadchádzajúcu sezónu na webovej stránke https://www.differenta.sk/.