Na Slovensku dnes môžete nakupovať hudobné nástroje alebo ozvučovaciu techniku nielen v kamenných obchodoch, ale aj na internete. No pri takýchto tovaroch je vždy lepšie, ak si vyhliadnutý hudobný nástroj môžete aj vyskúšať, takže kamenný obchod kombinovaný s eshopom je optimálnou kombináciou. A práve takéto produkty v sieti svojich kamenných obchodov a súčasne aj na internete ponúka profesionálny melodyshop.sk. Ak si vyhliadnete svoj hudobný nástroj, môžete si ho vyskúšať v jednom z obchodov siete Melody v Bratislave alebo v Žiline.

klarinet

V tejto vyhľadávanej a overenej sieti s hudobnými nástrojmi sa môžete stretnúť s tými najkvalitnejšími hudobnými nástrojmi od renomovaných svetových výrobcov. Sláky, dychy, klávesy alebo gitary si tu vyberú aj najväčší fajnšmekri, no ponuka je bohatá aj na hudobné nástroje za priaznivé ľudové ceny, ktoré sú určené skôr amatérskym hráčom. Takto si môžete vybrať trebárs klarinet pre vaše dieťa, ktoré začína robiť svoje prvé kroky v umeleckej škole.

No okrem hudobných nástrojov si v sieti Melody na svoje prídu aj milovníci kvalitnej ozvučovacej a štúdiovej techniky. Takže ak hľadáte kvalitný zosilňovač alebo HIFI reproduktory, v melodyshope si určite vyberiete. A ak navštívite jednu z kamenných predajní siete Melody, tak vám vaše otázky zodpovie personál vybavený nielen teoretickými znalosťami. Viacerí predajcovia v kamennom obchode sú ľudia, ktorí majú veľmi blízko k muzikantskému prostrediu alebo DJ-ingu. Takže získate drahocenné rady, ktoré by ste inde hľadali márne.

reproduktory

K mnohým hudobným nástrojom alebo k ozvučovacej technike existuje na stránkach melodyshopu viacero produktových videí, ktoré vám produkty, o ktoré máte záujem, priblížia inou zaujímavou formou. Takto je výber toho správneho produktu omnoho jednoduchší a zaujímavejší. Aj keď na druhej strane, vyberať si z veľkého množstva kvalitnej techniky nemusí byť vždy jednoduché. No v tomto obchode máte vždy istotu záručného a pozáručného servisu, takže sa nemusíte báť, že pri nejakej poruche zakúpeného produktu prídete o svoje peniaze.