Patríme k spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou práve plastových obalov, ktoré sa vám môžu výborne hodiť pri vašom vlastnom podnikaní na prepravu a premiestňovanie jednotlivých produktov. Pôsobíme na trhu už niekoľko desiatok rokov a naša práca sa týka samotnej výroby plastových obalov. Za dané obdobie sme prešli mnohými procesmi, aby sme priniesli na trh produkty vyrobené z kvalitného materiálu a na základe moderných technológií, ktoré ponúkame a predstavujeme v súčasnosti.

plastová prepravka č.1

Ak potrebujete zvýšiť kvalitu vášho podnikania použitím vhodných výrobkov, nechajte sa nami inšpirovať. Ponúkame plastové obaly, ktoré vám uľahčia vykonávanie vašej prácu a sú vyrobené z recyklovateľného materiálu, takže si môžete byť istí, že ich používaním a nákupom neškodíte životnému prostrediu.

Naše produkty nachádzajú svoje uplatnenie v rôznych priemyselných odvetviach, kde sú potrebné a využívané. Výrobky sú navrhnuté a vyrobené na základe projektov, ktoré sa vyznačujú vysokým štandardom a spĺňajú predpisy a normy, ktoré platia v štátoch Európskej únie. Plastové obaly nájdete v rôznych veľkostiach a farbách. Vyberte si podľa vašich potrieb a požiadaviek. Výroba plastových obalov je viac ako dôkladná a výsledok stojí za to. Presvedčte sa sami.

plastová prepravka č.2

Ku každému produktu, ktorý je určený na predaj nájdete detailný popis, v ktorom sú zahrnuté dôležité informácie o danom výrobku. Plastové obaly disponujú otvormi po oboch stranách, vďaka ktorým je s nimi možné jednoducho manipulovať a premiestňovať ich z miesta na miesto. Otvory zabezpečujú aj dostatočnú priechodnosť vzduchu, čo je vhodné pri preprave ovocia a zeleniny v potravinárskom priemysle.

Výroba plastových obalov v našej spoločnosti, ktorá sa vyznačuje známou značkou, je zameraná aj na výrobky robustných rozmerov, ktoré sú určené na uskladnenie alebo prepravu značného množstva tovaru alebo tovaru vyznačujúceho sa značnou hmotnosťou. Plastové obaly sa vyznačujú pevnosťou, stabilitou a dlhou životnosťou.