Rozmýšľate nad tým, kam sa tento rok vyberiete na dovolenku? Ak sa nechystáte niekam za oceán, výbornou možnosťou, ako sa tam dostať, je požičanie auta Bratislava. Mnoho ľudí volí túto možnosť, pretože buď nevlastnia auto, alebo ich auto nie je v takej kondícii, aby sa v ňom mohli vydať na dlhšiu cestu. Ak by aj bolo v dobrej kondícii, možno nespĺňa veľkostnú požiadavku a neodviezlo by taký počet ľudí, aký plánujete so sebou vziať na dovolenku. Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, aké výhody má požičanie auta v Bratislave a na čo všetko treba pri tom myslieť.

kufr

Požičanie auta v Bratislave bez problémov

Jednou z príčin, prečo ľudia volia požičanie auta v Bratislave, je vysoká spotreba ich vlastného auta. Na dlhšie cesty preferujeme vozidlá s nízkou spotrebou, aby sme tak maximálne znížili náklady na pohonné látky. Ako sme už spomínali, veľkosť auta musí by prispôsobená počtu ľudí v aute. Mal by byť zachovaný určitý komfort pri cestovaní a taktiež by požičané auto malo mať dostatočne veľký batožinový priestor. Kvalitná požičovňa áut vám pred samotným požičaním auta v Bratislave poradí s výberom a ochotne zodpovie všetky vaše otázky. Nehanbite sa opýtať na všetko, čo vás napadne, aby ste sa vyhli nemilým prekvapeniam počas jazdy. Pri požičaní auta v Bratislave sú otázky týkajúce sa povinnej výbavy, technického stavu vozidla, veľkosti auta a tiež samotnej zmluvy o prenájme určite na mieste.

auto

Pozor na príplatky pri požičaní auta v Bratislave

V niektorých požičovniach si budete musieť za doplnkové služby priplatiť. Cena požičania auta v Bratislave sa tak môže navýšiť o niekoľko desiatok Eur. Medzi takéto služby patrí napríklad detská autosedačka, box na lyže či snowboard, vyzdvihnutie alebo vrátenie požičaného auta cez sviatok, cestovanie autom do zahraničia, vrátenie požičaného auta mimo pracovnej doby požičovne a podobne. Preto si všetky tieto veci ujasnite a opýtajte sa na ne pracovníka požičovne áut. Požičanie auta v Bratislave tak bude pre vás pohodlné, bezpečné a bez zbytočných nepríjemných prekvapení pri vyzdvihnutí, počas jazdy i po vrátení požičaného vozidla.

Láka vás požičanie auta v Bratislave? Vydajte sa na nezabudnuteľnú letnú či zimnú dovolenku v požičanom aute a kliknite na stránku https://www.readycar.sk/.