Chcete zažiť netradičnú dovolenku? Ak sa vám už zunovala každoročná dovolenka v Chorvátsku, Grécku či v podobných krajinách, máme pre vás tip, ktorý vás určite nadchne. Počuli ste už o Zanzibare? Napriek tomu, že Zanzibar pre mnohých Slovákov nie je až taký známy, navštevuje ho čoraz viac a viac turistov vďaka všetkým krásam, ktoré im dokáže ponúknuť. Tak sa rýchlo pobaľte a poďte s nami na Zanzibar last minute. Určite vašu voľbu neoľutujete!

zanzibar

Aké krásy Zanzibar ponúka a čo všetko tam môžete vidieť?

Zanzibar last minute si môžete užiť naozaj dokonalo. Zanzibar je africký ostrov, ktorý je známy svojou exotikou, tyrkysovým morom, nádhernými plážami a rozmanitou prírodou. Tento ostrov je ideálnou dovolenkovou destináciou pre zaľúbené páry, rodiny s deťmi či starších ľudí. Napriek tomu, že Zanzibar začal byť vyhľadávanou dovolenkovou destináciou iba pred niekoľkými rokmi, má naozaj bohatú históriu, a preto ak si vyberiete Zanzibar last minute, určite si nenechajte ujsť jeho historické pamiatky. Medzi ne patrí napríklad Kamenné mesto, Sultánsky palác, rôzne rybárske dedinky, obrovské akvárium či zoologickú záhradu. Ak však preferujete menej aktívny druh dovolenky, navštívte najkrajšie zanzibarské pláže. Medzi ne patrí napríklad pláž Ras Nungwi, okolo ktorej je už v súčasnosti postavených mnoho hotelových komplexov. Medzi pokojnejšie, ale rovnako krásne pláže, patrí pláž Kendwa. Je ideálna pre romantické prechádzky. Pri takomto dokonalom relaxe nezabudnite navštíviť hlavné mesto Zanzibaru – Zanzibar City. Jeho romantické historické uličky vás určite uchvátia.

molo

Zanzibar last minute – dovolenka iba pre bohatých?

Môže sa zdať, že Zanzibar last minute nie je taký finančne dostupný ako iné krajiny. Pravda je taká, že stále patrí medzi drahšie dovolenkové destinácie, ale každým rokom sa tento krásny ostrov stáva cenovo dostupnejší pre viac a viac ľudí. Zanzibar last minute môžete nájsť už od 900 € vyššie. Ubytovanie je spravidla zabezpečené vo väčších hotelových komplexoch s vlastnou plážou a bazénom, alebo v blízkosti verejnej pláže. Hotely väčšinou ponúkajú all inclusive služby, preto sa po zaplatení pobytu už nemusíte ďalej starať o stravovanie a pitný režim. Tak čo, je pre vás Zanzibar last minute lákavý?

Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto krásnom africkom ostrove, kliknite na stránku www.zajazdy-lastminute.sk a nechajte sa zlákať jeho exotikou.