Už počas tehotenstva si môžete očakávanie spríjemniť rozmaznávaním sa napríklad v spa rezortoch, kde sa pripravíte na pôrod, zacvičíte si a uľahčíte čas očakávania hoci krásny, ale aj fyzicky náročný.

tobogán

Predpôrodná príprava
Zahŕňa zvládnutie tehotenstva a prípravu na pôrod hlavne prvorodičiek rôznymi cvikmi v kurzoch, ktorých sa podľa záujmu môžu zúčastniť aj budúci oteckovia.

Cvičenie s novorodencami
Bábätká majú rady vodu, cvičenie je určené pre nich a spolu s mamičkami môžu využívať masáže aj ostatné služby, ktoré im vyhovujú, vybrať si môžu jedno zo 17.oblastí na Slovensku.

Vzdelanie a zábava v jednom
Deti rady spoznávajú nové veci a rýchlo sa učia, využiť to môžete na návštevu botanickej alebo zoologickej záhrady a popritom si oddýchnuť a zrelaxovať v jednom z parkov.

Centrá pre rodiny s deťmi
Ich návšteva je vítanou formou oddychu od denného zhonu a hlučného života, každý člen rodiny tam pre seba niečo určite nájde rekreačné zariadenia, počnúc detskými ihriskami, atrakciami až po kozmetiku či fitness, možnosti relaxu je mnoho.

Kino
Animované filmy, a to mi dajú za pravdu určite aj dospelí, sú príjemným spestrením dňa nielen pre deti, ich kvalita je v súčasnosti na vysokej úrovni. Návštevou kina s takýmto predstavením určite dieťa potešíte a spestríte mu deň.

Tábory pre deti
Príležitosťou pre deti s dobrodružnosu povahou sú pobyty v detských táboroch, je tam živo, nájdu si tam nových kamarátov, prežijú dobrodružstvá a naučia sa aj veľa nových, praktických vecí.

rybolov

Aquaparky a letné kúpaliská
Horúce leto v meste nie je vôbec príjemné, ak sa nemôžete osviežiť v bazéne, no vítanou voľbou sú letné kúpaliská a aquaparky, ktorých množstvá atrakcií ako sú tobogány, bazény s protiprúdmi a atrakcie od výmyslu sveta ocenia nielen vaše deti, ale celá rodina.

Pre milovníkov westernu
Ak patríte k obdivovateľom všetkého okolo westernu, aj pre vás máme ponuku. Ranče nájdete už aj na Slovensku, žijú na nich rôzne druhy zvierat, medzi ktoré patria aj kone, na ktorých si dokonca môžete aj zajazdiť. Futbalové ihrisko, volejbalové kurty či rybolov sú len zlomkom ponuky, ktorú môžete využiť na príjemné prežitie víkendu, prípadne dovolenkového pobytu.