Koľko ráz ste vo svojom živote počuli vetu, že krása nie je všetko? A čo si skutočne o tej vete vlastne myslíte? Možno väčšina z nás pôsobí povrchne, keď o niekom poznamená, že nie je atraktívny či atraktívna. No niekedy to nie je o tom, ako človek vyzerá, ale čo z neho vlastne vyžaruje. Sympatie sú niečo, čo jednoducho nikdy neoklamete. Nemôžete sa potom ani donútiť k tomu, aby ste niekoho mali radi. Krása je jednoducho hlavne to, čo z váš vyžaruje. Dá sa to pekne ukázať aj na tomto príklade:

spoutaná
 
Za jednou ženou sa obracia skutočne každý jeden chlap. Nezáleží na tom, do ktorého baru daná žena vojde. Jednoducho príde dovnútra a zrazu sa okolo nej krúti úplne každý. Popri tom nemá najúžasnejšiu postavu a dokonca nemá ani tú najkrajšiu tvár na celom svete. Ale jednoducho sa okolo nej krúti skutočne každý. Ako je to možné? Jednoducho to z nej vyžaruje. Je to proste v nej a nedá sa to nejako obísť. Takisto to však majú aj chlapi. Občas jednoducho človek nemusí byť ten najkrajší, aby bol pre väčšinu ľudí ohromne atraktívny.
 
Už chápete, čo sme vám tým chceli povedať? Jednoducho je to o tom, čo je v tých ľuďoch. A práve preto je jasné, že to, že krása vychádza zvnútra je naozaj pravda. Občas si môžete byť istý aj tým, že vnútorné sebavedomie vie taktiež úplne zmeniť tvár človeka. Sebavedomie je skutočne kľúčové. A je fajn, keď si uvedomíte, že aj toto je niečo, čo vás môže urobiť krajšími.

oči
 
Podstatné však je, aby ste sa cítili dobre vo svojom tele a ešte aj so svojou tvárou. Tomu sa dá pomôcť jedine vtedy, keď budete nosiť veci, ktoré máte rada. Nielen, čo sa týka oblečenia, ale aj čo sa týka tváre. Vyberte si mejkap, s ktorým sa viete stotožniť. Uvidíte, že to vám dá skutočne veľmi veľa. Keď sa raz necítite dobre vo vyzývavom mejkape a oblečení, nebudete vyzerať atraktívne. Skôr strhane a nespokojne.