V poslednej dobe sa stalo moderným zo strandy skladať rebríčky z tých najhorších hier. Má to však i väčší význam, ako len srandu. Ušetrím vám čas a vy budete vedieť, že nie všetko, čo je na nete zdarma je tak super, ako by sa mohlo zdať. Samozrejme nájdeme i kopu hier, ktoré sú vďaka  internetu k stiahnutiu zdarma a sú skvelé a ozaj sa oplatia zahrať a venovať im trochu času. Ja však vyberám tie, ktoré sa vám sťahovať neoplatí a ani inštalovať. Aby som vás informoval a následne nebudete sklamaní, pretože si stiahnete radšej niečo iné, čo za to stojí. Takže idem na to.

počítač

•         Terminator Salvation
Aj ma mrzí označiť túto hru za úplnú strátu času, no je to tak. Podľa výzoru sa jedná o hru z novšej generácie, rok 2009, čiže graficky je v poriadku, taktiež má aj lákavý titul. No samotná hrateľnosť je primitívna. Stále utekáte a do cesty sa vám celú hru stavajú kolom dokola tí istí nepriatelia. Robíte donekonečna stále to isté- strieľate tak 2- 3 typy robotov a utekáte. Stále si hovoríte- táto misia bude iná a konečne zaujímavá, no mylíte sa. Zmena neprichádza a naviac hra má aj tak málo misií. Jediné plus je možno grafika, no samotný gameplay je akokeby rýchlo dofláknutý. Výrobcovia si asi sľubovali zárobok len na základe titulu Terminator.

studie

•         Aliens Colonial Marines
Presne tá istá situácia, kedy grafika a titul vyzerajú sľubne, no ak začnete hrať zistíte, že sa jedná o profukt, ktorý bol zrejme nekontrolovaný. Veľa hráčov, ktorí si túto hru kúpili, či stiahli sa sťažujú na príliš časté chyby v hre. Inteligencia súperov- alienov je na bode mrazu, zasekávajú sa a vaši parťáci ovládaní CPU takisto. Na túto dobu nespočetne veľa chýb.

media

•         Postal 3
Asi poznáme verziu Postal 2, ktorá bola o moc populárnejšia, no i diskutabilná. Každopádne som sa čudoval, prečo sa tretiemu pokračovaniu nevenuje taká pozornosť. A už viem prečo. Hra má takisto chyby, hlavne v ovládaní hlavnej postavy, ale i vašich protivníkov. Postavy ovládané počítačom často robia chyby, niekedy napríklad zmiznú a potom nemôžme prebiť danú misiu. Takisto boj z blízka je skoro neovládateľný. Som rád, že Postal si zachováva svoj humor, niektotré misie sú stále vtipné, no zlá ovládataľnosť a chyby protivníkov kazia celý zážitok.