Kúpa, prenájom či predaj nehnuteľnosti je dôležitý krok v živote každého človeka. Aby bolo toto rozhodnutie správne je dobré sa poradiť so špecialistom z Winners Group, ktorí sa venujú oblasti realít niekoľko rokov. Mladí ľudia sa po ukončení štúdia väčšinou rozhliadajú po vlastnom bývaní. Toto životné rozhodnutie vie ovplyvniť ich životy na niekoľko rokov dopredu. Preto je potrebné zvážiť všetky pre a proti, ktoré nehnuteľnosť ponúka. Treba zvážiť napríklad to, či zvolím byt alebo dom v centre mesta, na sídlisku alebo práve naopak na dedine.

hotovost

Taktiež jeho rozlohu, počet izieb a prístupnosť do práce. Mať byt či dom veľmi ďaleko od práce nemusí byť šťastným riešením, pretože to zaberie zbytočne veľa drahocenného času. Pri výbere bytu sa treba popýtať aj na susedov, aby ste predišli prípadnej nespokojnosti z dôvodu veľkej hlučnosti a podobne. Veľmi dôležitým aspektom pri výbere nehnuteľnosti je tiež prístup k občianskej vybavenosti. Málokto by v dnešnej dobe chcel bývať na mieste, ktoré je ďaleko od škôl, škôlok, zastávok alebo obchodov s potravinami.

Keď si však vyberiete byt či dom, ktorý sa vám veľmi páči, avšak na jeho kúpu nemáte dostatok financií je efektívne obrátiť sa na finančného poradcu. Finanční poradcovia spoločnosti Winners Group majú výborný prehľad, pretože sa v oblasti financií pohybujú každodenne. Poradia vám viaceré možnosti a spôsoby ako sa dostať k hypotéke na danú nehnuteľnosť. Avšak najprv si spravte aj vlastný prieskum, aby ste mohli dať aj na svoju intuíciu a úsudok. Výber a kúpa nehnuteľnosti nie je ľahký krok, pretože dĺžka splácania hypotéky sa väčšinou pohybuje okolo tridsiatich rokov. Avšak určite to závisí od viacerých podmienok akými sú výška poskytovaného úveru, príjem v domácnosti a podobne. Veľmi výhodným riešením pre mladých ľudí je tiež štátny príspevok, ktorí je poskytovaný pre mladých ľudí do veku 35 rokov. Finanční špecialisti z Winners Group určite o ňom vedia a ponúknu vám aj túto alternatívu. Vďaka štátnemu príspevku pre mladých nebudú prvé roky splácania hypotéky také náročné. Avšak aby vám bol štátny príspevok uznaný musíte splniť požiadavky určené štátom a to napríklad vek a príjem.

peněženka

Winners Group a ich ďalšie služby

Winners Group je odborníkom tiež v oblasti lízingu, hypoték alebo poisťovníctva. Ak sa chcete vyznať v spletí všetkých požiadaviek a podmienok na získanie hypotéky, či poistenia navštívte stránku www.winnersgroup.sk a dohodnite si nezáväzné stretnutie.