Dostali ste chuť na kávičku? Žiadny problém, ponúkne vám ju unikátna pojazdná kaviareň! Tento nápad sa zrodil vo Volkswagene, kde  elektrický model e-up! prerobili na kaviareň na kolesách s názvom Coffee up! V Bratislave je to jediný Volkswagen e-up! prerobený na tento účel – zabudovanú kaviareň a zaručene ho neprehliadnete.kafe.jpg
 
Svoje nápady dodali aj žiaci
Nápad stvoriť tento unikátny elektrický Volkswagen e-up! sa zrodil v hlavách zamestnancov slovenskej automobilky v spolupráci so žiakmi duálnej akadémie približne pred dvoma rokmi. Tím skúsených pracovníkov elegantne spojil moderné technológie  výrobných procesov s umením prípravy chutnej, kvalitnej kávy. Coffee up! predstavuje inovatívne riešenie na zákazku s využitím odbornosti pri výrobe vozidiel a lásku, s akou autá v tejto automobilke navrhujú.
 
Chutí  ako priamo z kaviarne
V bratislavskom Starom meste vznikol projekt s názvom up! city a práve tento „kávomobil“  vám počas spoločenských udalostí uvarí kávu na želanie. Partnerom nápadu je Caffé Trieste. Výrobca auto vybavil kaviarenskou technológiou na profesionálnej úrovni a keďže ju bolo treba celú umiestniť do takého malého vozidla, bola to pre tvorcov výzva. Podarilo sa, a tak pojazdná kaviareň dokáže pripraviť chutnú a kvalitnú kávu, ktorá môže konkurovať ktorejkoľvek z kaviarní v meste. Ponúkaná káva je zmesou siedmich druhov kávových zŕn hlavne z Afriky a Južnej Ameriky. Svojou orieškovou chuťou  a dlhej perzistencii sa stala vyhľadávanou u zákazníkov.
 kafe.jpg
Obslúži vás v Bratislave, ale aj v okolí
V aute je inštalovaný dvojpákový kávovar, mlynček na kávu, chladnička, vodovodná batéria na teplú vodu spolu s barelmi čistej vody, potrebné čistiace prostriedky, a takisto aj nutné úložné priestory, tým všetkým je Coffee up! vybavený, a to do posledného voľného miesta. Jej domovské stanovisko nájdete pred Starou tržnicou v Bratislave, kde je situovaný aj projekt up! city a stretnúť ho môžete aj na rozličných spoločenských podujatiach v meste a jeho blízkom okolí.