Ako zariadiť obývačku s kuchyňou, aby pôsobili jednotne?

To ako zariadiť obývačku je pre mnohých z nás náročná úloha. O to ťažšie je to v tom momente, keď sa snažíme o koncept spojený nielen s kuchyňou, ale i jedálňou. Súčasné trendy hovoria o tom, že denná časť príbytku má byť otvorená a tak sa čoraz častejšie, najmä pri novostavbách je to pravidlom, spájajú tieto 3 miestnosti do jednej. Ale ako zariadime obývačku, kuchyňu a jedáleň v jednej miestnosti? Poradíme vám zopár tipov, ktoré zodpovedajú otázku ako zariadiť obývačku s kuchyňou tak, aby pôsobili jednotne, útulne, ale zároveň plnili aj svoju funkciou.

obývací pokoj

Zopár praktických rád ako zariadiť obývačku s kuchyňou

Spojiť obývačku s kuchyňou je horúcim trendom už niekoľko rokov. Niektorý tento typ bývania priam vyhľadávajú, dokonca si prerábajú svoje staršie nehnuteľnosti tak, aby spĺňali tento trend. Na druhú stranu sa nájdu aj prívrženci, ktorý uprednostňujú, aby jednotlivé miestnosti boli oddelené a každá splnila svoju úlohu. Často sa stáva, že je to z dôvodu strachu z neznámeho. Nevedia si predstaviť ako zariadia obývačku s kuchyňou v jednej miestnosti. Netreba sa báť, stačí ak sa budete držať zopár jednoduchých pravidiel zvládne to každý z nás.
Najdôležitejším pravidlom ako zariadiť obývačku s kuchyňou je zachovať harmóniu. Dôležité je, aby celý koncept nášho interiéru pôsobil jednotne, aby ladil k sebe. Rovnováha musí byť aj v zvolených farbách, steny by mali byť jednej farby, v obývacej časti môžete zvoliť aj tapetu, ale len na jednu stenu.

moderní nábytek

Je potrebné si vopred určiť farby, ktoré sa nám páčia, a ktoré sa budú opakovať na predmetoch alebo nábytku vo všetkých častiach celej miestnosti. Aj to vám zabezpečí, že priestor bude pôsobiť jednotnejšie a docielite harmóniu. Veľmi dôležitá je aj jednotná podlaha v celej miestnosti, ktorá nielen priestor opticky zväčší, ale zabezpečí aj dokonalé prepojenie obývačky s kuchyňou. Rozhodne nezabudnite použiť aj rovnaký dekor dreva na kuchynskú linku aj nábytok do obývacej časti. Vopred si treba dobre rozmyslieť aj rozmiestnenie nábytku, tak aby miestnosť stále pôsobila vzdušne. Ak sa zaujímate o to ako zariadíme obývačku s kuchyňou a potrebujete poradiť kliknite na webovú stránku https://www.sconto.sk/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup