* Bude to fungovať ako na princípe ako u operátorov. Pôjdete si zobrať paušál Ak tomu dostanete smartfóne na 2 roky k mesačným splátkam. Podobnosť službu spustila aj automobilka Volvo. Spoločnosť predstavila túto službu pod názvom karé of Volvo. Zákazníci si budú môcť zakúpiť nové auto od Volva a po 12 mesiacoch ho môžu vymeniť.


 nové Volvo


* Túto službu chcú spustiť na novom vozidle SUV xc40. Samotná služba bude fungovať na princípe leasingu ale služba bude iná. Leasing Požaduje zálohu a až potom bude platiť mesačné splátky a auto môže po niekoľkých rokoch vrátiť. Nová služba to máš opačne nepožaduje zálohu ani zaplatenie poistného. Avšak táto služba bude fungovať len v krajine USA keďže je táto nová služba drahšia nie je dostupná pre Európu.


 


* Ak by sa podarilo automobilke Volvo znížiť cenu Mohla by prísť táto služba aj do krajiny Európskej únie. Avšak je táto služba len nová Zatiaľ som len Testuje a možno v roku 2021 sa dočkáme tejto služby aj na Slovensku . Zatiaľ Však môžem povedať že ak bude táto služba spustená bude sa viac auto požičiavať ako vlastniť to znamená že vlastníctvo sa o pár rokov môže stratiť a  auto nebude patriť priamo vám ale  automobilke v ktorej ste si túto službu prenajali.


 


* Poďme na to ale príkladom . Ak by Volvo predávalo auta za 30 tisíc eur , a mesačné splátky by boli od 300 až 350 eur , tak by ste toto auto platili 12 rokov. Všetko ale záleží   od ceny auta a samozrejme aj úroku. Ak by bola takáto možnosť , a rozmýšľali by ste nad ňou , dobre uvážte  či sa Vám oplatí mesačné splácať auto v novej službe , v lízingu alebo si ho kúpite rovno v hotovosti.


 peníze cash


* Samozrejme že to potrvá ešte istý čas pokiaľ sa takéto niečo dostane k nám , no samotná služba bude mali využívaná ,keďže si hu bude môcť dovoliť len malé percento Slovákov , a nemusí sa to pravé týka len Volva ale aj ostatných značiek , ktoré budú takúto službu ponúkať. Podľa informácií táto služba mala byť spustená v roku 2020 , a zatiaľ je  len v testovacej verzii , ktorá bude dostupná len v Amerike.