Môžete vyskúšať aj iný spôsob ako schudnúť. Ak vaše všetky snahy dokonale zlyhali, choďte k lekárovi, ktorý s vami preberie celý váš plán, ako sa zbaviť prebytočných kilogramov. Navyše potrebujete spaľovať tuky zdravo a správne, aby ste si neublížili. Lieky na chudnutie by vám mal radšej predpisovať práve doktor, ktorý pozná veľmi dobre váš zdravotný stav a všetko, čo vás trápi.
Samo to určite nepôjde, myslite aj na pohybovú aktivitu a to, čo si dávate k jedlu. Po čokoláde máte síce dobrú náladu, ale vaše telo už toľko zase nie. Zo začiatku rozhodne nečakajte zázraky.

léky

Použite bylinky ako doplnok

o Mäta zaháňa chuť do jedla

Mäta pieporná nie je síce žiadnym spoľahlivým spaľovačom tukov, aj keď by sa vám to mnohí snažili tvrdiť. Ale nebudete mať po nej taký hlad, navyše je jej chuť veľmi príjemná. Môžete si jej lístočky dať len tak alebo si pripraviť nápoj a pridať k nej ešte limetu či citrón. Navyše čaj z čerstvých lístkov vám pomôže pri trávení, pretože dokonale upokojí váš rozbúrený žalúdok.

o Púpava pre zníženie hladiny cukru
Med z týchto zlatých kvetín určite poznáte, možno si občas doprajete aj čerstvý šalát kam sa hodia listy. Ale skúšali ste už využiť koreň? Ten je totiž ideálnym pomocníkom pri chudnutí, pretože obsahuje inulín, ktorý stimuluje činnosť pečene a pankreasu a zníži tiež cukor vo vašom tele. Navyše vylúčite prebytočnú vodu, takže stratíte vďaky tomu aj nejaké to kilo navyše.

čaj

o Žihľava ako malý zázrak
Povzbudzuje metabolizmus, takže vaše látková výmena bude ďaleko čulejší.
o Dokonalý spaľovač = rozchodnica ružová
Je zaujímavé, že kvety má jasne žlté, za to jej listy pripomínajú kvety ruží. Jej výťažky obsahujú rosavin, ktorý pomáha práve pri spaľovaní.
Ako vidíte aj medicíne môžete pomôcť sami a dosiahnete tak tie najlepšie výsledky. Stačí jediný obdivný pohľad vášho manžela a viete, že vaša práca bola korunovaná úspechom.

Hlavné je si krásnu postavu aj zachovať, preto zabudnite na vaše staré zvyky a žite zdravo ako doteraz.