Samozrejme to nie je jediná možnosť, ako sa zviditeľniť. Slúži ako dobrá podpora k vášmu profilu, ktorý by nemal chýbať na sociálnych sieťach. Tu sa vaši budúci zákazníci dozvedia bližšie informácie o tom, čo viete a môžu si tak najať ozajstného experta.

billboard

Správne svetlo na vás rozhodne upozorní
K takémuto typu pútača si môžete vyberať z rôznych možností na poli grafiky a tiež osvetlenia. Páčia sa vám diódy, pásky alebo skôr väčšie moduly? Nič nie je problém! Nebojte sa inšpirovať https://www.ledprodukt.sk/60-led-moduly. Zrodí sa tak vaša skvelá vizitka, do ktorej patria aj obrázky alebo podarené logo. Dajte si načas a pokojne si vytvorte aj niekoľko návrhov, z ktorých potom vyberiete ten finálny a najviac dokonalý.

Najčastejšie sa s takýmto typom reklamy stretnete na čerpacích staniciach alebo u supermarketoch, kde lákajú zákazníkov k nákupu.
Pritom ju môžete využiť vlastne úplne všade, záleží len na vašej kreativite a originálnych nápadoch. Propagácia sa totiž dá skvele využiť takmer pre každého aj toho najmenšieho podnikateľa zo všetkých.

Príliš veľká investícia alebo nie
Áno, každá sranda niečo stojí. Ale verte tomu, že práve takáto investícia do vašej budúcnosti sa vám skutočne oplatí. A možno sa vám vráti skôr, než ste si kedy mysleli. Hlavnou výhodou je, že sa nemusíte starať o žiadnu údržbu. Musíte zaplatiť len zdroj a samotnú inštaláciu. Všetko potom za vás vyrieši spoločnosť, u ktorej ste urobili objednávku. Vy sa potom budete len tešiť z výsledku na nových klientov. Záleží tiež na veľkosti plochy, ktorú máte k dispozícii.

znamení

Čo vám prinesie samotná výroba?
Vždy sa všetko robí zákazníkovi takzvane na mieru. Necháte si vypracovať konkrétny grafický návrh, od ktorého sa bude celé prevedenie ďalej odvíjať. Nápisy môžu iba svietiť alebo rôzne blikať. Je dobré si premyslieť aj základnú farbu. Mnoho firiem si dáva na svetelný panel svoje vlastné logo, aby bolo hneď jasné, o koho sa jedná.