Na trh prichádzajú samé novinky ktoré stoja za predstavenie. V tomto článku sa predstavíme smartphon z Činí   ktorý bude hlavne disponovať bez rámikovosťou  no utrpí vďaka tomu výkon tohto smartphonu ale cena je celkom priemerná a môže si ho dovoliť naozaj každý.

 smartphone focení

v  Tento smartphon nám ponúka displej SHARP ktorý má 5,72 palcov s rozlíšením 1 440 x 720, celkové rozmery 153,5 x 70,7 x 8,8 mm , s hrúbkou rámika 1mm , a konštrukcia tela je celokovová. Na prednej strane nebude chýbať ani Selfie foťak s 8 + 2 megapixeli a vzadu 13+ 2 megapixeli , a bude obsahovať aj clonu 2/0 a automatické zaostrovanie , fokus  a vzadu ešte nájdeme čítačky odtlačkov ktorá je rýchla a presná.

 zápidní, mobil, laptop

v  Operačná pamäť RAM bude mať 3Gb a vnútorná pamäť 32 GB s reálnym použitím 27 GB ale ak nebude vnútorná  pamäť stačiť môžete ju rozšíriť pomocou pamäťovej karty MicroSD.  Škoda že na taký veľký smartphon je malá batéria. Tá bude obsahovať 2 940 mAh , ale bude mať technológiu rýchleho nabíjania čo znamená že svoj smartphon budete  nabíjať len pár minút a môžete  smartphone ďalej používať bez akéhokoľvek obmedzenia.  Momentálne sa v Amerike predáva za 115  dolárov , avšak na slovenskom trhu sa môže cena výrazne líšiť , no uvidíme čo nám tento smartphon ešte ponúkne a aká bude cena na našom trhu. .

 muž a telefon

v  Toto sú zatiaľ základné informácie ktoré nám výrobcovia ponúkli. Neviem či sa bude predávať ako dual sim , či bude podporovať technológiu  NFC , či bude vode odolný alebo podpora rýchleho nabíjania , alebo na akom operačnom systéme bude tento smartphon fungovať a všetky potrebné informácie ktoré potrebujeme vedieť pri výbere smartphonu. Uvidíme čo tento smartphon ešte ponúkne a aké smartphoni nám LEAGOO poskytne Zatiaľ však môžem povedať že sa jedná o smartphon značky  LEAGOO S8  nižšej strednej triedy.. ( Obrázky sú ilustračné ) Miki .