•         Zdá sa vám, že už vás väčšina ponúkaných služieb nudí a hľadáte niečo iné? Chcete oddeliť stereotypný život hrubou čiarou? Tak vám opíšem službu, ktorá je ozaj netradičná, no pritom zaujímavá a budete mať zážitok, na ktorý budete ešte dlho spomínať.

iglú

Vyskúšajte prespať jednu noc v originálnom iglu
Túto službu si môžete cez internet v pohode zajednať a nepôjde o nejaký hlúpy príbytok u niekoho na dvore. Spravíte si výlet do zasnežnej dedinky pod Alpskými štítmi. Dedinka je známa svojimi príbytkami iglu, ktoré si chodia turisti obzerať, no môžete v nich aj prespať.
Najskôr vás čaká príemné uvítanie tamoších obyvateľov, neskôr sa necháte previesť po tejto rozprávkovej dedinke a ako som spomenul, nakoniec môžete i prespať. Ale nemajte strach, súkromie a luxus budú zabezpečené i v týchto podmienkach.

Iglu je vhodné pre dve osoby, najlepšie pre zaľúbený párik. V interiéri nájdete nápadité umelecké diela celosvetových umelcov.
Ale ja viem, že od začiatku rozmýšľate nad tou hroznou zimou, ktorá tam bude.
No žiadne obavy, vo vnútri vás bude čakať ako prikrývka hrubá a kvalitná jahňacia koža. Okrem toho i teplé spacáky. Toto útulné miestečko sa tak stane hrejivým.

sníh

Je jasné, že po takej dlhej ceste vám vyhladne i vysmädne.
Preto sa privýtanie začne ponúknutím drinku, jednohubkami, tanierom s občerstvením a pohárom Prosseca. Na raňajky navštívite i reštauráciu.
Pokiaľ sa vám ešte nebude chcieť spať.

Navštívte okolité sauny, verejné vírivky, vyskúšajte si chodiť v snežniciach, alebo môžete využiť večernej či nočnej prechádzky po tejto snehom obklopenej dedinke. Je to len na vás, no vo všetkom vám môže pomôcť okolitý personál.
Tento zážitok je vhodný počas zimných mesiacov a tieto služby sú poskytované vo Švajčiarsku, no i Zugspitze v Nemecku. Ak ste z iného štátu, napríklad Slovenska, kompletnú službu si vybavíte cez internet, no v cene nie je zahrnutá doprava.