Záujem o sex môže byť pri nevere znížený alebo zvýšený. Sexuálne správanie muža sa často rapídne zmení. Aksa niečo deje, dozviete sa to možno celkom ľahko. Prečítajte si aj článok. Sex „odbavuje“ rýchlo, v posteli je agresívnejší, nežnosti si necháva pre milenku a pri tom všetkom jeho chuť stále rastie. Dochádza totiž k zvýšeniu libida, pretože sa cíti mužnejšie.

romantika

Je jasné, že ak vás manžel podvádza jeho správanie sa zmení. Domov z práce začne chodiť neskoro. Začne sa viac zaujímať o svoj zovňajšok. K tanieru s teplou večerou si už nesadne upotený chlap, ktorému smrdia nohy, ale navoňaný muž s tajomným, až blaženým úsmevom. Omnoho častejšie začne chodiť von s kamarátmi na pivo. Pred návštevou krčmy však z neidentifikovateľných dôvodov nebude vedieť čo si má obliecť. V kúpeľni pri každom odchode „za kamarátmi“ alebo „na vzduch“ zostane vôňa, ako keby sa na zemi rozbila celá fľaštička parfumu Bruno Banani. No, čo je všeobecne menej známym signálom – zároveň sa zmení aj jeho správanie v posteli.

Pokiaľ je vám neverný, jeho chuť na sex nemusí klesnúť. Pravdepodobnejšie je, že s manželom budete mať taký milostný život, aký ste doteraz nikdy nemali. On si totiž potrebuje potvrdiť, že je potentný, že je schopný a víťazí. Nečakajte preto veľa nežností.
Vaše milovanie bude isto pestré s mnohými „novinkami“, ale stále málo osobné a skôr účelové. Zažijete pestré a vášnivé chvíle, ale výlučne lásku v nich nehľadajte.

Čo robiť?

zamilovaný pár

V bežnom živote bude riešiť výčitky svedomia neobvyklým správaním. Len tak, znenazdajky, vám kúpi kvety alebo čokoládu, pochváli vám šaty či vlasy, zoberie vás dokonca na večeru. U niektorých „samcoch“ sa bohužiaľ vyskytuje opačný efekt, a to vo forme neustáleho kritizovania a citovej neprítomnosti. Doslova vás „zahrabe bod čiernu zem“. Nič mu nie je dosť dobré, všetko mu na vás vadí, pričom je neustále nervózny a podráždený. Týmto spôsobom si kompenzuje vlastné komplexy. Vy mu slúžite iba ako terč. Jeho nečisté svedomie nezvláda to, čo je nemorálne, nesprávne a chce všetko hodiť na vás. Týmto otrasným správaním chce vyvolať konflikt, ktorý by mu potvrdila, že nie je „zlý“ iba on.

Každopádne, nemôžeme mužov škatuľkovať. To, že máte skvelý milostný život a váš manžel ťahá v práci nadčasy do noci a stará sa o seba hneď neznamená, že má milenku! Každá žena má inštinkty podľa, ktorých vie vycítiť čo sa vo vzťahu deje. Spoliehajte sa preto výlučne na seba. Nepodliehajte panike a nedomýšľajte si. Dôverujte mu, ale ak toho už bude príliš, pokojne si ho preverte. A v neposlednom rade – vy poznáte svojho manžela najlepšie. Nie vaše kamarátky!