Kvalifikovaní profesionáli

Po Prahe, celej SR, preprava osôb do nemecka za tie najlepšie ceny na trhu. Kladieme dôraz na profesionalitu, flexibilitu a osobný prístup. Naši vodiči sú vysoko kvalifikovaní profesionáli, ovládajúci niekoľko cudzích jazykov. U niektorých destinácií sú schopní poskytnúť tiež služby sprievodcu. Táto služba je nejlepší riešenie pre služobné cesty, transfery na letisko a na koncerty, ako dopravné zabezpečenie pre cestovné kancelárie, a iné akcie. Ide o priestranné vozidlá strednej triedy, vybavené klimatizáciou. Pri osobných vozidiel a mikrobusov je vek maximálne 3 roky. Najlepší pomer kvalita vozidiel / cena.

doprava

Personalizácia vozov

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, poskytujúca služby v osobnej doprave a pôsobiacu tiež ako cestovná agentúra. Sme schopní pre vás zabezpečiť dopravu o ľubovoľnej kapacite.Kde inde ako u nás máte možnosť objednať si farbu košele vodiča, alebo mať svoje logo na samotnom aute, aj pre jednorazovú akciu? Odpoveď na túto veľmi zložitú otázku nevieme ani my. Bezpečne však vieme, že my Vám ponúkame široké spektrum služieb, ktoré Vami vybraný automobil, či vozy, čo najlepšie pripraví pre tú Vašej príležitosť. Medzi tieto služby patria napríklad:

●      ovplyvnenie vzhľadu vodiča
●      zhotovenie a umiestnenie magnetové reklamy na automobil pre jednorazovú, aj opakovanú akciu
●      polep automobilov u veľkých zákaziek
●      vybavenie vozidla občerstvením kedykoľvek po dobu akcie
●      vybavenie vozidla aktuálnymi novinami v akomkoľvek rozumnom svetovom jazyku
 
Radi príjmeme a splníme aj iné Vaša požiadavky ohľadom vzhľadu a vybavenie vozidiel.

přeprava
 
Tipy na výlet
Výlety po Českej republike, ale aj do zahraničia Vám určite úplne spríjemníme našimi vozy. Pre Vás, ktorí máte radi výlety a hľadáte zaujímavý tip je naša služba ako stvorená. Poďte s nami na výlet bez starostí. Navrhneme Vám zaujímavé ciele pre výlety a pristavíme vozy s vodičom zodpovedajúcu Vašim požiadavkám a štandardom. Neváhajte a vydajte sa s nami, na Vaše želanie Vás odvezieme po Čechách i do zahraničia. 

Kvalifikovaní profesionáli
4 (80%)2