Mini kamera s umelou inteligenciou

·         Každý z nás rád fotí momenty ktoré určite stoja za uchovanie na pamiatku. Pri týchto fotkách si radi zaspomínať na chvíle pri ktorých ste sa zasmiali alebo ste urobili fotky keď vaše deti boli malé. V dnešnej dobe si môžeme urobiť fotky už rôznymi spôsobmi . Okrem veľkých foťákom , už dokáže urobiť fotky aj smartphon či tabletom No Google prichádza s niečím čo zatiaľ nemá žiadny fotoaparát a to z umelou inteligenciou. Nejde tento o veľkú špičkovú kameru ktorá robí mega perfektne fotky ale o malú kameru ktorá dokáže zhotoviť fotografie behom chvíle a to za pár sekúnd aj bez toho aby ste museli niečo stláčať.

foto

Umelá inteligencia nám zabezpečuje že fotografie dokáže zhotoviť sama aj keď práve z kamerou nič nerobíte. Jednoducho fotí všetko čo sa práve deje. Teda ak máte kameru niekde položenú  kamera fotí všetko. čo sa práve udialo. Táto kamera je však určená pre všetkých ktorý radi fotia , preto ak chcete niečo odfotiť môžete to urobiť aj s automatickým stlačením a fotku zhotoviteľ raz dva.
 
»          Pri automatickom fotení sa nemusíte báť že by vaše fotky tento fotoaparát niekam posielal. Jediné čo môže byť problém že keď máte tento foťák niekde polozený , robí to fotky aj vtedy keď nechcete , ale myslím si že by sa to mal dať nejako vypnúť. Zatiaľ nie sú zverejnené všetky informácie ale už o onedlho budú zverejnené ďalšie informácie . Ak sa pýtate na cenu na túto mini kameru s umelou inteligenciou bude sa pohybovať okolo 200 eur .

polaroid

No za túto cenu by ste mali dostať kvalitný foťák ktorý by mal dokázať viac ako ostatné fotky. To však uviedol výrobca pri prvom odhalení , no ako som spomínal už čoskoro budú zverejnené ďalšie informácie a všetky špecifikácie sa dočítate v ďalších článkoch. Sám som zvedavý ako bude tento foťak bude fotiť a čo všetko nám ponúkne. Vďaka umelej inteligencie by mal tento fotoaparát obsahovať až 20 megapixlovú kameru ktorá by mala mať FullHD rozlíšením. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup