Patríte k ľuďom, ktorí chcú zo svojho života naozaj niečo mať a stihnúť užiť si čo možno najviac zaujímavých zážitkov? Len do toho, pokiaľ máte ešte dostatok elánu a síl, aby ste si raz mohli povedať, že ten život skutočne za niečo stál. Že ste stihli a skúsili to, čo by vám veľa ľudí mohlo závidieť. Napríklad taký let balónom.

Je to ideálny zážitok pre vás, ako jednotlivca, ktorý rád objavuje krásy života a trochu netradičné zážitky, no rovnako môže ísť o vhodný romantický výlet s vašou polovičkou alebo o spoločné dobrodružstvo s vašimi priateľmi. Je už len na vás, s kým chcete tento originálny zážitok spoločne zdieľať. Každopádne prejsť balónom napríklad v podhorí Vysokých Tatier, to by mal rozhodne zažiť každý, minimálne raz za život. Rovnako krásny je aj prelet na Spišským hradom a zaujímavý je takisto pohľad z výšky na celé západné Slovensko.

let balonem

Pripravte sa na to, že let trvá cca 2 hodiny. Prirátajte k tomu pekný výhľad na okolie, popíjanie šampanského a s originálnym dobrodružstvom je spojený aj pobyt v samotnom balóne a pohľad, na ktorý len tak ľahko nezabudnete.

  • No schválne, ako často si môžete povedať, že ste sa na krásy našej krajiny mohli pozerať z letiaceho balóna s pohárom šampanského v ruke?

stíhačka

Pokiaľ máte radi zážitky spojené s pobytom vo vzduchu, je tu ešte extrémnejšia možnosť- Čo takto sa preletieť v stíhačke za asistencie skúseného bojového pilota? Pri takomto dobrodružstve sa vám zaručene zvýši adrenalín ešte viac a let na stíhačke je rozhodne niečo, na čo do smrti nezabudnete!

  • Preleťte sa v stíhačke L -29 Delfín v rýchlosti 650 km/hod!

Pokiaľ by sa vám ale predsa spomienky po čase trochu rozmazali, žiaden strach. Pre istotu sa tieto zážitky zaznamenávajú aj na videozáznam. Adrenalínový let trvá cca 20 minút, ale verte mi- je to bohatých dvadsať minút plných akrobatických obratov ako aj nenahraditeľného výhľadu na okolité prostredie.

Ako vidíte, uviedli sme len dva príklady- a váš život vďaka nim môže byť oveľa bohatší! Netreba sa báť skúsiť niečo nové a schovávať peniaze pod posteľ- Nebojte sa užívať si život naplno.