Počítate dni do odletu do Vašej tohtoročnej letnej dovolenkovej destinácie? Úžasné dni plné zážitkov, spoznávania nových miest a ochutnávania dobrého jedla si určite naplno užijete. No aj keď je dovolenkové obdobie spájané so samými pozitívnymi myšlienkami, občas sa nešťastná náhoda nevyhne ani dovolenkárom. Niektoré veci neovplyvníme, no môžeme sa na ne aspoň zodpovedne pripraviť. Urobiť tak môžeme kúpou cestovného poistenia od poisťovne AXA. Nemusíte sa tak obávať, že v prípade núdze Vám kvôli potrebnej pomoci vzniknú obrovské účty, ktoré budete musieť následne zaplatiť.

dovolenka

S poistením od AXA sa môžete cítiť bezpečne v akejkoľvek situácii. Uzatvoriť ho môžete veľmi pohodlne. kľudne aj prostredníctvom Vášho smartphonu. Stačí, aby si si otvorili webovú stránku poisťovne AXA, ktorú nájdete na adrese www.axa-assistance.sk a následne si môžete vybrať z troch druhov cestovného poistenia, podľa toho, aké krytie vzniknutých nákladov očakávate. My Vám odporúčame najvyššie možné krytie, ktoré Vám poskytne cestovné poistenie Excelent. Výška nákladov na liečebné účely je krytá až do výšky 20 000 000€.

rodina na pláži

Poistenie Excelent zahŕňa aj poistenie asistenčných služieb, úrazové poistenie, poistenie zodpovednosti, poistenie právnej ochrany, poistenie batožiny, poistenie cestovania lietadlom, poistenie domácich miláčikov, ale aj poistenie nákladov, pri nutnosti použitia horskej záchrannej služby na Slovensku. Vezmite so sebou na cesty spoľahlivého partnera v podobe cestovného poistenia od poisťovne AXA a užívajte si Vaše najkrajšie dni v roku s vedomím, že v prípade potreby sa o Vás AXA postará. S nonstop dostupným pracovníkom poisťovne AXA sa môžete kedykoľvek poradiť o voľbe poistenia, ale aj o postupe v prípade riešenia poistnej udalosti. S cestovným poistením pribaleným na Vašu dovolenku sa nemáte čoho báť.