Poznáte to. Ten otravnýpredvianočný zhon a nákupné centrá plné nedočkavých ľudí prahnúcich po darčekoch, ktorí si túto náročnú činnosť nechali na poslednú chvíľu. Vy túto chybu nespravte a radšej si už pár mesiacov dopredu naplánujte postupné vyberanie darčekov pre svojich blízkych a uvidíte ako vás to bude baviť.  My vám poradíme darčeky, ktoré sa im určite budú páčiť!

balíčky

Praktické pomôcky do domácnosti   

Každý z vašich blízkych určite ocení praktické veci do ich domácnosti, hlavne ženské pokolenie. Varechy, kuchynské utierky, hrnce, či dokonca elektrospotrebiče totiž neodmietne žiadna šikovná gazdinka. Jednoducho sú to darčeky, ktoré potešia  a aj sa veľmi zídu. 

Drogéria

Keď už vás nič iné nenapadá je tu stará dobrá rezerva. Sprchový gél, či nejaká dobrý parfum neurazí nikoho. Ani ženy, ani mužov. V obchodoch nájdete hlavne vo vianočnom období rôzne darčekové balenia za výhodné ceny tak neváhajte.  

Oblečenie 

Vašich blízkych poteší určite aj kvalitný sveter, či nejaké tričko. Hlavne si dávajte pozor aby ste odhadli správnu veľkosť, nech z toho potom nie je škandál. Niekto by sa totiž mohol uraziť. Keď si nie ste istí, radšej investujte do doplnkov. Taká šatka padne ako uliata každému.   

Šperky 

Hlavne vaše najdrahšie polovičky by sa potešili krásnej retiazke, či značkovým hodinkám. Drahšie šperky sa dávajú ľuďom srdcu blízkym. Čo takto darovať pod stromček vašej polovičke zásnubný prsteň

vánoce

Peniaze

Hodí sa darovať pod stromček aj peniaze? Niekomu to lepšie padne, keď si bude môcť vybrať darček sám. Je slušné sa dopredu dohodnúť s ľuďmi, na ktorých chcete nechať slobodnú voľbu výberu. Veľa ich to totiž ocení a kúpia si za to niečo, čo vedia že najlepšie využijú.   
 
Dúfame, že sme vám pomohli k výberu darčekov. Zoberte si k srdcu hlavne našu radu, a začnite už skôr, aby ste si mali čas všetko premyslieť a ľudí okolo seba na štedrý večer obdariť, tak ako sa patrí.