Je tu nová, jednoduchá a populárna forma čítania. Najnovšie a najčítanejšie knihy máme na dosah vo svojom mobile, tablete, alebo počítači. Kúpime si našu obľúbenú knihu vo formáte pdf a ihneď môžme čítať. V dnešnej dobe sa nám takýto tovar poskytuje v jednoduchej, elektronickej podobe. Treba dať knihám len šancu a určite neoľutujeme. Poskytnem pár nových kníh, ktoré nám určite neublížia a sú hodné nášho času.

kniha
Jaromír Jágr: Cesta za snemod autora T. J. Millnera

Kto by nepoznal Jaromíra Jágra? Alebo zámorskí fanúšikovia takzvaného JJ? Je to určite pojem a legenda. Hrajúca legenda! V jeho, na hokej pokročilom veku, sa ešte stále nevzdáva a ďalej sa drží na vrchných priečkach bodovania. Veď už je z neho historicky najproduktívnejší Európan! A v ťažkom prostredí NHL je to určite obdivuhodný a pocty hodný, legendárny výkon. Kniha opisuje hlavne snahu, vytrvalosť, cieľ a sen tejto hokejovej žijúcej legendy JJ.

Mikuláš Černák: Prečo som prelomil mlčanieod vydavateľstva Marenčin PT

Mikuláš Černák. Tento nechválne známy boss všetkých bossov z prostredia mafie na Slovenku, vzbudzuje pobúrenie, rešpekt, možno u niekoho obdiv. Z médií sme už dekádu počúvali a čítali pravdy o tomto najznámejšom slovenskom mafiánovi. Avšak teraz konečne prišiel čas, aby svoju verziu príbehu napísal vo väzení sám. Nečakajte však plakanie a reči o tom, ako je nevinný.  Svoje ohavné činy už priznal a priznáva sa aj v knihe. Niektoré ešte neoficiálne fakty však opisujeme na rovinu tak, ako sa stali pred jeho očami. Už nemá aj tak čo stratiť. Kniha je jedným otvoreným, pravdivým listom od osoby, ktorá toho vie o Černák najviac. List je od osoby Mikuláš Černák.

růže

101 kultovných filmov, ktoré musíte vidieť, než zomriete od Stevena Jay Schneidera

Myslím, že táto kniha zatiaľ nie je v elektronickej podobe, no i tak ju sem proste musím dať. O knihu je veľký záujem, ja osobne by som ju taktiež veľmi chcel. Ak chcete vidieť všetky filmy, ktoré ovplyvnili generácie, túto knihu určite odporúčam. Obsahuje filmy, ktoré jednoducho pretrvávajú generácie kvôli svojej originalite. Už len na obale vidíme legendárny film z 60tich rokov Bezstarostná jazda.