S retro vecami nás spája určitá nostalgia ale i zvedavosť. A ten tovar proste vyzerá zaujímavo. Túžime odskúšať, ako vlastne funguje. Ale dnešný retro tovar je retro len výzorovo. Ovládateľnosť a funkcia býva usmernená pre modernú dobu. Čiže sa nemusíme báť, že by sme výrobok nevedeli ani len zapnúť.  Vyberám preto pár zaujímavých produktov, ktoré oslovia.

retro

Starý gramofón na kľuku

Presne tak. Čítate dobre. Na internete je bežne dostupný tento klasický gramofón, krorý sa v Anglicku prestal vyrábať už v roku 1920. Popularitu však získal v Indii, kde sa vyrába dodnes. Tento tovar má teda bohatú históriu. Jeho cena je 189 eúr a dováža sa až z Indie. Avšak jená sa o repliku, pretože keby sa jednalo o originál tovar z rokov 1920, zrejme by bol v úbohom stave.

Telefón  Swarovski

Tak toto je ozaj klasika. Pamätáte na telefóny, kde sa číslo vytáčalo pomocou točenia čísiel? Tak presne to mám na mysli. Avšak pozor! Swarovski má veľmi prekrásny vzhľad. Je totiž vyrobený z 24 karátového zlata. Jedná sa o skutočnú nostalgiu a raritu. Taktiež bude skvelý ako krásna, zlatá ozdoba do nášho príbytku. Cena je 21 eúr.

Popkornovač Ariete 2952

Určite to poznáme. V dobe, kedy sme neboli pripojení online, sme celý deň čakali na večer. Mal totiž začať populárny film, ktorý mal síce premiéru v kine už dávno, no na TV obrazovky prichádza až teraz. Bez priateľov a popkornu to však nie je ono. Tento retro popkornovovač vráti spomienky na tieto časy. Cena tovaru je 37 eúr.

prodej

Umývadlo Lev

Jedná sa o anticky vyzerajúce , liatinové umývadlo, ktoré má podobu hlavy leva. Ak máte radi antické umenie, alebo historické predmety, toto umývadlo sa určite zapáči. Jedná sa o zaujímavý predmet, ktorý bude stredobodom pozornosti všade, kde sa rozhodne ho pripevniť. Cena je 70 eúr.

Ako som spomínal, tieto výrobky sú na predaj. Pripomínajú starožitnosti, no jedná sa samozrejme o nový, nepoškodený tovar.