Ak máte záľubu v gastronómií a máte dostatok financií a túžite po vlastnej reštaurácií, tak nič vám v tom už nebude stáť. Splňte si svoj sen a zároveň si vytvorte skvelý biznis. Ak však chcete mať prosperujúcu reštauráciu, kde bude vždy plno, treba mať dobrý reštauračný systém, ktorý mnoho práce urobí za vás. Čo sa pod týmto pojmom skrýva?

místní restaurace

Reštauračný systém zvýši vaše tržby

Ako môže nejaký systém zvýšiť tržby? No jednoducho, tým, že sa správne nastaví a zefektívni množstvo práce. Teda reštauračný systém je systém, ktorý urýchľuje spracovanie objednávok a tým robí prácu efektívnejšiu. Čiže v prvom rade je potrebné si tento systém dobre nastaviť. Ak je reštaurácia veľká, treba ju rozdeliť v systéme na niekoľko menších, prehľadných častí. Nápojový a jedálny lístok by mal byť zostavený tak, aby bol prehľadný a rýchlo sa dalo v ňom zorientovať. V dnešnej modernej dobe, už nie je žiadnou výnimkou mať na jedálnom stole QR kód, ktorý sa len zosníma a tým je objednávka vybavená. Takže teda, ak príde zákazník do reštaurácie, chce sa najesť. Avšak okrem toho, že mu ponúknete dobre jedlo, plusové body vašej reštaurácií pripíše aj rýchla obsluha. Tá by mala byť vybavená smartfónmi, vďaka ktorým sa objednávka cez reštauračný systém dostane oveľa rýchlejšie do kuchyne. Čiže zákazník si vybral jedlo, obsluha pomocou tabletu alebo smartfónu odošle objednávku do kuchyne a skôr, než tam samá príde, jedlo sa už začne pripravovať. No nie je to úžasné? Takto rýchlo a jednoducho. Rovnako je to aj s nápojmi, keď obsluha zadá nápoj do systému, barman už nalieva a potom už len čašník príde po nápoj a hosť vôbec nemusí čakať. Mnoho reštaurácií vďaka rýchlej obsluhe a spracovaniu objednávok dostalo veľmi pozitívne hodnotenia.

prostřený stůl

Šetri sily zamestnancov

Okrem toho, že zvyšuje zisk, reštauračný systém šetrí sily zamestnancov, ktorí sa nemusia toľko nachodiť. Tým sú logicky menej unavení a čím sú menej unavení, tým sú milší. Čím sú milší, tým sú zákazníci spokojnejší a čím sú zákazníci spokojnejší, tým viac budú navštevovať vašu reštauráciu a vy budete mať opäť lepší zisk. Takže investovať do reštauračného systému je skvelý nápad.
Viac sa môžete dozvedieť na http://www.ikelp.sk/.