Strešné krytiny bývajú dominantou každého rodinného domu, podnikateľského objektu či inej nehnuteľnosti. Keď je strešná krytina pekná a upravená hneď priláka zrak okoloidúcich, avšak keď je už stará a zájdená nevyzerá to pekne. Strešné krytiny si ľudia vyberajú pri začatí stavania novostavby alebo pri rekonštruovaní staršieho domu či inej budovy. Ak sa rozhodujete aké strešné krytiny vybrať obráťte sa na odborníkov zo spoločnosti krytina.sk, ktorí Vám profesionálne pri výbere strešnej krytiny poradia.

střechy

Strešné krytiny a ďalší sortiment

Na internetovej stránke krytina.sk nájdete široké portfólio škridiel a ďalšieho sortimentu. Strešné krytiny sa v súčasnej dobe vyrábajú vo viacerých farbách, tvare či štruktúre. Farba strešnej krytiny by mala byť v harmónii s fasádou domu či budovy, aby to spolu všetko pôsobilo harmonicky a čisto. Na výber je zo širokej palety farieb a to od klasickej červenej, korálovej, tehlovej červenej, tmavohnedej, čiernej, sivej, bordovej či svetlo oranžovej. Z tvaru strešnej krytiny je na výber vlnitá alebo plochá. Na svoje si z ponuky spoločnosti krytina.sk si príde aj ten najnáročnejší zákazník.

Strešné krytiny na 50 rokov

Investícia do strešnej krytiny nie je rozhodne lacnou záležitosťou. Preto by ste si na jej kúpu a následnú inštaláciu mali najať skutočných profesionálov. Strešné krytiny od spoločnosti krytina.sk sa môžu pochváliť až 50 ročnou zárukou. Takíto dlhý čas je v medziľudských vzťahoch označovaný aj ako 50 ročná svadba, a to už je naozaj dlhý čas. Preto aj pri výbere strešnej krytiny by ste mali dbať nielen na vzhľad, ale aj na jej funkčné vlastnosti ako je napríklad kvalitné vyhotovenie a dĺžka životnosti. Strešné krytiny spoločnosti krytina.sk spĺňajú prísne požiadavky európskych štandardov a kvalít. Strešná krytina zabezpečí aby ste sa vo svojej domácnosti cítili pohodlne. Strešné krytiny sú vyrábané tak, aby boli tiež mrazuvzdorné a vodotesné. Strešné krytiny od tejto spoločnosti sa vyrábajú z betóny, ktorý poskytuje viacero výhod. Medzi hlavnú výhodu betónovej škridle patrí jej dlhá životnosť, čo sa určite hodí. Medzi ďalšie výhody patrí napríklad aj nepresiakavosť (zaručí, aby hmotnosť strechy bola rovnaká), vysoká mechanická odolnosť (strešná krytina sa neláme ani pod množstvom snehu či ľadu), stálosť tvaru (pre dokonalé prekrytie strešnej krytiny), stálosť farieb a v neposlednom rade tiež ochrana pred vonkajšími prírodnými vplyvmi.

střešní krytina

Pri výbere strešnej krytiny si jednoznačne nechajte poradiť od skutočných odborníkov, aby sa Vám Vaša investícia vyplatila a aby vydržala po viaceré generácie.