Ak ste milovníkmi moderných interiérov určite ste už počuli slovné spojenie moderné sklenené zábradlia. Bezpečie je na prvom mieste. Vaše schodisko a horné poschodia potrebujú oporu. S našimi luxusnými, nadčasovými a spoľahlivými zábradliami je budúcnosť na dosah vašej ruky. Neobmedzený priechod slnečných lúčov a optický efekt otvoreného priestoru sú iba niektoré z výhod tohto elegantného riešenia bytového interiéru.

skleněné zábradlí

Zábradlie môžete ukotviť na bodové úchyty z nerezu, alebo do hliníkového profilu. Najčistejší a najdetailnejší spôsob je úplne zapustenie profilu do podlahy. Vytvorí sa tak efekt, akoby sklo vychádzalo priamo zo zeme.

Možnosti ukotvenia a použitia:
Ø Kotvené do profilu
Ø Kotvené na bodové úchyty
Ø Steny s funkciou zábradlia
Ø Francúzske balkóny a stĺpikové zábradlie

Pokiaľ máte v dome naše steny či zábradlie, umožňuje vám to udržať si prehľad o dianí vo svojom okolí. Kalené bezpečnostné sklo v čírom alebo pieskovanom prevedení vám poskytne pocit jedinečnosti a luxusu. Toto riešenie je často využívané aj v kancelárskych priestoroch, a to (zatiaľ) hlavne v zahraničí.

Presvetlený domov
So sklom máte istotu, že vo vašom domove nebude vládnuť prítmie. Každý z nás sa rád prechádza na slniečku. Aké by to bolo mať ho po celý deň u vás doma? Prejsť po schodoch a nevnímať bariéru, iba priestor. Alebo na druhej strane s piesočným prevedením, vychutnávať si pocit čistoty a svetla. Aj toto je možné. Stačí navštíviť naše stránky.
design

Toto riešenie interiéru ponúka moderný architektonický dizajn a opticky nezmenšuje priestor. Materiály sú vyrobené z bezpečnostného skla a pôsobia ako dominantný prvok v interiéri a exteriéri. S našimi produktmi a službami si doprajete viac výhľadu a viac svetla vo vnútri. Pokiaľ máte veľké okná, tak aj lepší kontakt so záhradou a okolím. Ak aj vy neznášate tmavé kúty a chcete váš dom oživiť, tak neváhajte. Údržba je ľahká a jednoduchá. Stačí občas pretrieť handričkou, alebo prestriekať okennou a je hotovo. Závisí samozrejme aj od toho či máte malé deti.